Nanosoft Group

 • Nanotürk Hakkında

  NanoTürk Yazılım ve NanoVizyon Bilişim’i bünyesinde barındıran NanoSoft Grup Şirketleri olarak amacımız müşterilerimizin gerçekleştirdikleri IT yatırımlarını daha verimli ve etkili kullanmalarını sağlamak ve onlara hızla değişen teknolojinin güncel olarak aktarılmasını daha ekonomik ve daha kaliteli bir şekilde sunmaktır. Bunu göz önünde bulunduran firmamız, bünyesinde bulundurduğu konusunda uzman teknik personelinin güncelliğini sağlamak amacı ile büyük özverilerde bulunarak iç eğitimini aksatmadan sürdürmektedir. Danışmanlarının teknik açıdan yeterliliğe verdiği önemin yanı sıra sizlere daha hizmet verebilmemiz açısından personelimize kamu kültürünün hassasiyetine önem vermeleri gerektiğini vurgulamaktayız.

  Bugüne kadar yaptıklarımızın, yapacaklarımızın bir göstergesi olduğuna inanıyor ve sektördeki güvenirliğimizi ne olursa olsun kaybetmeme, dürüst, kaliteli ve ekonomik hizmet verme yolundan ayrılmamayı prensip olarak kabul ediyoruz.

 • Nanotürk Yazılım, Elektronik, Bilgisayar, Danışmanlık Mühendislik, Hizmetleri, Elektrik- Elektronik Mühendisi olan ve hem Türkiye ‘de hem de Amerika’da İnsansız Hava Araçları projelerinde yer almış ve bu konuda bir çok ödüle laik görülmüş M. Afşın Yüce tarafından 2006 yılında kurulmuştur.

  Bilgi ve teknoloji alanındaki birikimimizi ülkemiz kurumları için kullanmayı amaçlayan firmamız Yazılım Geliştirme, Sistem Altyapı ve Güvenlik Çözümleri alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

 • #

  NanoVizyon Bilişim gençlik ve tecrübeyi harmanlamış kaliteli dikey uzman kadrosu ile bilişim sektöründeki yerini almıştır.

  NanoVizyon Bilişim’in başlıca faaliyetleri arasında Eğitim, Danışmanlık, Yazılım Geliştirme Hizmetleri, Sistem Altyapı Hizmetleri, Nitelikli Personel Kiralama ve İhale Danışmanlığı yer almaktadır.

Tutku olmadan, hiç enerjin olmaz ve enerji olmadan, adeta hiçbir şeyin olmaz… - Emrah EKMEN
Benim görüşüme göre başarı için gereken en önemli nitelik iş ahlakıdır. - Mehmet Afşın YÜCE
Başarısızlığımızı garantileyen bir tek şey vardır. O da vazgeçmektir. - Emrah EKMEN
Bütün büyük başarılar, küçük bir cesaret kıvılcımı ve kararlılıkla başarılmıştır. - Mehmet Afşın YÜCE
Uçurtmalar rüzgâr kuvvetiyle değil o kuvvete karşı uçtukları için yükselirler. - Emrah EKMEN
Ya düşünürüz ya da başkaları bizim yerimize düşünür. - Mehmet Afşın YÜCE
Başarı, dibe vurduktan sonra yeniden sıçrayabildiğiniz yüksekliktir. - Emrah EKMEN