• Mobil Yazılım Sistemleri


  iOS Uygulamaları

  Android Uygulamaları

  Windows Phone Uygulamaları


    Günümüzün en popüler teknolojik cihazı olan Akıllı Telefonlar üzerinde çalışacak iş alanınıza uygun her türlü uygulama geliştirme hizmetini vermekteyiz. Dünya tasarım trendlerine uygun uygulama arayüzleriyle kullanıcılarınıza en şık ve kullanışlı uygulamaları sunabilirsiniz.

    Ülkemizde de çok ciddi satış rakamlarına ulaşan Akıllı Telefonlar, tüm gücünü internet bağlantısı ve geliştirilen mobil uygulamalardan almaktadır. Mobil Atölye de size özel Akıllı Telefon uygulaması geliştirerek firmanızın veya girişiminizin mobil platformlarda daha etkin olmasını hedeflemektedir. Özellikle e-ticaret ve haber sitesi sahibiyseniz mutlaka mobil uygulama platformlarında yer almalısınız. Mobil Atölye olarak hem iOS hem Android hem de Windows Mobile platformlarında uygulama geliştirerek tüm akıllı telefon kullanıcılarına ulaşmanızı sağlayabiliriz.

    Akıllı Telefon uygulamalarına özel geliştirdiğimiz çözümlerde resim - video galerileri, harita uygulamaları, anlık bildirim (push notification), uygulama içi satın alma - mobil alışveriş özelliği gibi birçok fonksiyonu kullanabilir ve isteğiniz doğrultusundaki uygulamayı, size özel tasarım eşliğinde uygulama marketlerine yükleyebiliriz. Mobil uygulamanıza sosyal ağ entegrasyonlarını yaparak kullanıcıların sizi sosyal ağlar üzerinden takip etmesini ve sosyal ağlardaki etkinliğinizi arttırmaya yönelik çözümlerimizi ekleyebiliriz. Aklınızdaki mobil uygulama fikrini gerçeğe dönüştürmek bizim işimiz.


    HAYALİNİZİ MOBİLE TAŞIYALALIM