• Müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi anlayarak, güven ve kaliteyi her şeyin üstünde tutarak ürettiği tüm işlerde müşteri odaklı hareket etmek, Müşterilerimizin konfor, estetik, kalite beklentilerine fazlasıyla önem vermek Müşterilerimize doğa ve kent hayatını birleştiren yaşanabilir mekanlar sunmakla birlikte, kısa vadede karlı bir yatırım aracına sahip olmasına hizmet etmek.

  # Müşteri Odaklı Nanotürk Yazılım & Nanovizyon Bilişim

 • Birlikte çalıştığımız çalışma arkadaşlarımızın gelişimine katkıda bulunarak kariyer hedeflerini birlikte oluşturmak. Takım çalışması ve "BİZ" bilinci ile çalışan / şirket gelişimine katkıda bulunmak. Sorunun değil çözümün parçası olmak. Güler yüzlü, pozitif enerji veren, yüksek motivasyonlu çalışma ortamı hazırlamak.

  # Çalışan Odaklı Nanotürk Yazılım & Nanovizyon Bilişim

 • NanoVizyon Bilişim olarak, faaliyette bulunduğumuz alanlarda hukuk düzeni ve mevzuatına uygun davranmak. İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında her zaman duyarlı ve dikkatli olmak.
  # Kanunlara SaygılıNanotürk Yazılım & Nanovizyon Bilişim

 • Deneyimlerimizi paylaşmak, hizmet kalitemizi artırmak için yeni yöntemler bulmak. Teknolojideki gelişmeler ve sektördeki değişimler ışığında her geçen gün daha çok büyüyerek üretkenliğimizi arttırmak. Genç çalışanlarımızı, Şirket kültürümüzde bulunan yaratıcılık, çalışkanlık ve dürüstlük kurallarına uygun olarak eğitmek. Çalışanlarımızın kendilerine verilen yetkileri kullanmaya ve sorumluluk almaya hazır özgüvenli, iletişime açık, bireyler olarak çalışmalarını sağlamak.

  # Gelişim OdaklıNanotürk Yazılım & Nanovizyon Bilişim