• #

  Karşılaştırma Tablosu

  TOOWAYSAT 85%
  3G HSPA DC+ 60%
  KOAKSİYEL KABLOLU 50%
  ADSL 40%
  EDGE 20%


  Tooway™ Hakkında

  Tooway™ uydu destekli ve tam teşekküllü hızlı internet erişimi sağlayan bir geniş bant servisidir.Tooway™ hiçbir telefon bağlantısı gerektirmez ve yerdeki altyapılardan tamamen bağımsız çalışır. DSL bağlantınız yok ise veya Internet erişim performansı düşük yada yetersiz ise Tooway ™ yüksek hızda, tam teşekküllü, kolay ve güvenilir, alternatif bir Internet erişimi sunmaktadır.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Tooway™ nekadar hızlıdır?

  Tooway™ 10 Mbps’e ve 4 Mbps’e kadar download hızı sunmaktadır.

 • Sistemi kendim kurabilirmiyim?

  Size, satış ortağımız tarafından eğitilen, bu konuda uzman biri tarafından yapılan bir kurum öneriyoruz fakat antenin kurulumu ve ayar yönergelerini titizlikle takip ederseniz kurulumu kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Antenin doğru hizaya getirilmesi çok önemli. TV için yapılan anten ayarlarına göre daha titiz bir çalışma gerekiyor. Bunun için, genellikle uzmanlarda bulunan, ölçüm cihazının kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

 • Tooway ™in fiyatı nekadardır?

  Donanım için standard teknolojilerin ve aktarımlar için kullanılan Ka-bandı’nın sayesinde Tooway™, hemen hemen DSL ile benzer maliyetlerle hizmet sağlamaktadır. Fiyatlarımız ile ilgili bilgileri ve satış koşullarını Servis Hizmetleri’nden veya bulunduğunuz ülkenin distribütorlüğünden edinebilirsiniz.

 • Bir telefon bağlantısı gerekiyor mu?

  Hayır, Tooway ™ hiçbir kablo veya telefonbağlantısı gerektirmez.

 • Bilgisayarım için minimum gereksinimler var mı?

  Genellikle yoktur. Her bilgisyar (MAC, Windows veya Linux OS) Entegre ağ bağlantısı kartı (10/100 Mbps) ile bir uydu modeme bağlanabilir. Daha da önemlisi, hiçbir ek donanım ya da bilgisayar yazılımı gerekmez.

 • Tooway’i ™ bir ağ’a entegre edebilir miyim?

  Evet. Bunu yapmak için sadece ev ağı ve uydu modemi arasında bir IP yönlendirici yüklemeniz gerekir. Alternatif olarak, yakın gelecekte yönlendircinin entegre olduğu bir iç ünite ve Wi-Fi arayüzü nü tercih edebilirsiniz.

 • Tooway’i ™ evde bir kablosuz ağ ile kullanabilirmiyim?

  Evet. Ancak bu, bulunduğunuz ülkedeki distribütör’ün teklifine bağlıdır. Tooway’™ ile uydu üzerinden TV seyredebilmek için ayrıca bir LNB gerekmektedir. Bu hem dijital hemde şifreli (Pay TV) veya şifresiz yayınlar için geçerlidir.

 • Tooway’ile ™ online oyunlar oynayabilir miyim?

  Prensip olarak, evet. Fakat uzun süren ping-zamanlarından (tahmini 600 – 650 milisaniye) dolayı shooter oyunları oynamak tavsiye edilmez. Tooway™ geniş bant servisi bunun için tasarlanmamıştır.

 • Tooway’ile ™ TV programlarını izleyebilirmiyim?

  Evet. Tooway ™ ve ilave bir LNB ile uydu TV programlarını izleyebilirsiniz. Bu servisi internet bağlantısı olmadan kullanabilmeniz avantajınızdır.

 • Tooway ™ nedir?

  Tooway ™ hızlı internet erişimi için, uydu tabanlı, çift yönlü ve tam teşekküllü geniş bant hizmetidir.Bi-direktional (çift yönlü), telefon bağlantısı gerektirmeden bütün gönderim ve yükleme işlemlerinizin uydu üzerinden yapılabilmesidir.

 • Tooway’in ™ benim için uygun olduğunu nasıl anlayabilirim?

  Eğer yeterince gelişmemiş İnternet ya da yerel altyapı için telefon hattı üzerinden sadece bir bağlantı olduğu bir bölgede yaşıyorsanız, Tooway ™ sizin için doğru çözümdür. Bulunduğunuz yere bakılmaksızın hızlı genişbant internet erişim hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eğer, internet erişiminizi sadece telefon bağlantısı üzerinden kurabildiğiniz yada yerel altyapının yetersiz olduğu bir bölgede yaşıyorsanız Tooway™ sizin için en uygun çözümdür.

 • Hangi donanımlar gerekiyor?

  Tek ihtiyacınız olan bir uydu anteni ve bir Tooway ™ modemidir. Ayrıca, bilgisayarınıza ek bir yazılım yüklemeniz gerekmemektedir. Sadece modeminizi bilgisayarınıza bağlayın, anteni kurup, anten ayarınız yapıldıktan sonra Tooway tam teşekküllü, geniş bant, hızlı Internet ™ erişimini kullanın.


  HIZLI
  KA-SAT kanıtlanmış uydu teknolojisine dayanmaktadır. Bizim tam teşekküllü genişbant servisimiz size evinizde hızlı ve direkt Internet erişimini sağlıyor.Uydu İnternet geleneksel telefon hattı üzerinden sağlanan İnternet bağlantısından yaklaşık 70 kat daha hızlıdır. Uydu İnternet ile 7/24 internettesiniz ve kişisel ihtiyaçlarınızı takip edebilirsiniz. Web’de sörf, e-postalar göndermek ve almak, müzik indirmek ve film seyretmek artık çok rahat.

  HER YERDE
  Tam teşekküllü geniş bant servisimiz herkes için, konumlarından bağımsız olarak ve her yerde Türkiye`de / Avrupa’daki hizmet kalitesinde kullanılabilir.Eğer kırsal bir bölgede yaşıyorsanız, evinizden, mevcut şebekeler için yüksek fiyatlar ödemeye devam etmek zorunda değilsiniz; yada yakın çevrenize kurulumu vaad edilmiş ama hiçbir zaman yerine getirilmemiş geniş bant ağlarını beklemek zorunda değilsiniz.

  HERKES İÇİN
  Uydu İnternet Bağlantısı, (A)DSL benzeri yüksek hızlı internet erişimi sağlar, üstelik geleneksel telefon hatlarından 70 kat daha hızlı. Günde 1 Euro’dan başlayan fiyatlarla. Biz size en uygun paketi, adil bir fiyat ile sunuyoruz. Internet erişimini kendiniz, aileniz yada işiniz için kullanabilmektesiniz.

  KOLAY
  Küçük bir uydu anteni kullanmak istediğiniz lokasyona, uyduya bakacak şekilde monte edilecektir. Bu işlemi kendiniz gerçekleştire bilirsiniz, yada sizin için organize edebileceğimiz bir uzman tarafından yaptırabilirsiniz. Daha sonra verilen uydu modem’i doğrudan bilgisayar ile bağlantısını sağlayın. Ek bir telefon hattı gerekmez. Internet’inizi, bu kolay kurulumdan sonra, hemen kullanabilirsiniz.