• İnsan Kaynakları Politikamız

  Nanosoft Group olarak, yatırımlarımızdaki en büyük rolün çalışanlarımızda olduğunu biliyoruz. Çağdaş ve stratejik insan kaynakları yaklaşımımızla çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirerek, yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı kendimize ilke ediniyoruz.

  İşe yeni alınan her personel Nanosoft Group vizyonuna, misyonuna ve organizasyon yapısına uyumunu sağlayacak kural ve prosedürlerden haberdar edilmek, işine hâkim hale getirerek çalışmaya başlatılmak için oryantasyon eğitimine tabi tutulur.

 • Yüksek Lisans ve Doktora Programı Desteği

  Nanosoft Group Yüksek Lisans ve Doktora programlarını, projelerin imkanlarına göre destekleyerek hem çalışanlarına kariyerlerini geliştirme fırsatı vermekte hem de iş gücü kalitesinin sürekli gelişmesini amaçlamaktadır. Tez seçimi konusunda çeşitli öneriler geliştirilerek çalışanlarımızın görevleri ve yaptıkları işe uygun araştırma alanları önerilmektedir.

 • Çalışan Odaklı Kariyer

  Birlikte çalıştığımız çalışma arkadaşlarımızın gelişimine katkıda bulunarak kariyer hedeflerini birlikte oluşturmak, takım çalışması ve "BİZ" bilinci ile çalışan / şirket gelişimine katkıda bulunmak, sorunun değil çözümün parçası olmak ve güler yüzlü, pozitif enerji veren, yüksek motivasyonlu çalışma ortamı hazırlamak Nanosoft Group’un en temel çalışma prensiplerindendir.

 • Personel eğitimi

  Deneyimlerimizi paylaşmak, hizmet kalitemizi artırmak için yeni yöntemler bulmak, teknolojideki gelişmeler ve sektördeki değişimler ışığında her geçen gün daha çok büyüyerek üretkenliğimizi arttırmak, genç çalışanlarımızı, şirket kültürümüzde bulunan yaratıcılık, çalışkanlık ve dürüstlük kurallarına uygun olarak eğitmek ve çalışanlarımızın kendilerine verilen yetkileri kullanmaya ve sorumluluk almaya hazır özgüvenli, iletişime açık, bireyler olarak çalışmalarını sağlamak Nanosoft Group’ta sıkılıkla karşılaşacağınız prensiplerimizdendir.

 • Hemen Başvurun

  Bizimle çalışmak isterseniz aşağıdaki linki tıklayarak CV’nizi gönderebilirsiniz.